Kontakty

Hydrosoft Veleslavín s.r.o.

U Sadu 13, 162 00 Praha 6
tel./fax: +420 220 611 045
email: hydrosoft@hv.cz

IČO: 61061557
DIČ: CZ61061557

Zápis v obchodním rejstříku:
Datum zápisu: 6. února 1996
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Zapsáno u městského soudu v Praze oddíl C, vložka 43062

Ředitel společnosti

Ing. Ivan Blažek
blazek@hv.cz
tel.: +420 220 611 0­45 linka 521
mobil: +420 605 245 070

Ekonom

Ing. Zuzana Čopáková
copakova@hv.cz
tel.: +420 220 611 0­45 linka 525
mobil: +420 605 245 072

Jméno E-mail Telefon Zaměření
Ing. Michal Banseth banseth@hv.cz
Mgr. Josef Beneš benes@hv.cz +420 220 611 045 linka 36
+420 602 262 771
DMG ÚAP, GIS, MINIS, územní plánování, WebMap
Ivo Bílý bily@hv.cz
Ing. Jan Blažek jan.blazek@hv.cz +420 605 245 083 digitální povodňový plán, informační systémy
Ing. Helena Coufalová coufalova@hv.cz +420 220 611 045 linka 535
+420 605 245 073
digitální povodňový plán, vodní hospodářství, WebMap
Ing. Tomáš Herza herza@hv.cz +420 220 611 045 linka 533
+420 605 245 076
databáze, PHP, informační systémy, programování
Otakar Hrabovský Otakar.Hrabovsky@svp.sk
Ing. Petr Hurych hurych@hv.cz +420 220 611 045 linka 535
+420 605 245 075
vodní hospodářství, WebMap, digitální povodňový plán
Ing. Petr Marušák marusak@hv.cz +420 220 611 045
vodní hospodářství
Ing. Jindřich Poláček polacek@hv.cz +420 220 611 045 linka 531
+420 602 379 507
DMG ÚAP, GIS, MINIS, územní plánování
Bc. Zdeněk Sedmidubský sedmidubsky@hv.cz +420 220 611 045 linka 533
databáze, PHP, informační systémy, programování
Mgr. Michal Schneider schneider@hv.cz +420 220 611 045 linka 536
+420 606 697 796
AJAX, GIS, PHP, WebMap